tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
18 000 PLN
Powierzchnia
415 m2

Do wynajęcia nowoczesny magazyn zlokalizowany na terenie Ursynowa. Nieruchomość przeznaczona na magazynowanie i konfekcję (ew. lekką, cichą produkcję - do uzgodnienia; magazyn nie może być przeznaczony na warsztat samochodowy). Łączna powierzchnia obiektu ok 415m² w tym 2 pomieszczenia biurowe (10m²), kuchnia/pomieszczenie socjalne, toaleta z prysznicem. Hala główna ma 300m², mniejsze pomieszczenia magazynowe 53 i 17m².
Do obiektu przynależą 4 miejsca parkingowe (można wynająć dodatkowe). Obiekt ma jedną bramę główną na poziomie zero oraz jedne drzwi wejściowe. Magazyn posiada wydajne ogrzewanie i nowoczesne oświetlenie. W obiekcie można zainstalować internet światłowodowy. Magazyn znajduje się na terenie kompleksu mieszczącego kilka podobnych obiektów, teren jest zamknięty, ogrodzony, z całodobowym dostępem. Cena: 18 000 zł netto + vat, opłaty eksploatacyjne (woda, prąd, gaz) wg zużycia.
NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).