tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 990 000 PLN
Powierzchnia
85 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Doskonale zaaranżowane czteropokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2016 roku, tuż przy stacji Metra Stokłosy i Tężni Maciejka.

Nad przebudową i aranżacją mieszkania pracowała jedna z najbardziej doświadczonych pracowni projektowych. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów wysokiej jakości, a także zastosowano designerską zabudowę z praktycznymi rozwiązaniami typu ukryte łóżko czy biurko.
Na pierwszym poziomie jest przedpokój, salonik połączony z kuchnią, pokój i łazienka z prysznicem, umywalką i WC oraz loggia o powierzchni 2,45 m2. Na piętrze są dwa niezależne pokoje, łazienka z wanną, umywalką i WC oraz spore pomieszczenie pełniące funkcję pralni/garderoby. W przedpokoju na poziomie pierwszym jest obszerna szafa wnękowa. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja okien - wschód i zachód. We wszystkich pomieszczeniach jest klimatyzacja. Lokal mieszkalny w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.
Do lokalu mieszkalnego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000 PLN i komórka lokatorska o powierzchni 3,48 m2, w cenie mieszkania. Czynsz 1328 PLN z funduszem remontowym, miejscami postojowymi i zaliczkami na media. Kameralna, czysta klatka schodowa. Cztery lokale na piętrze.

Budynek bez barier architektonicznych. Zadbane otoczenie, pełna infrastruktura, dobra komunikacja i tereny rekreacyjne zapewniają komfort życia w mieście.

Powierzchnia mieszkania wynikająca z KW wynosi 75,39 m2, w rzeczywistości jest większa z powodu wykonanej antresoli.

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Zabudowa niska, Apteka, Las, Bank, Kort tenisowy, Przychodnia lekarska, Restauracja, Sklep, Hala sportowa, Park, Szkoła, Plac zabaw, Basen, Przedszkole, Uczelnia, Fitness, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Autobus
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 2
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Liczba balkonów: 1
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).