tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
58,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Doskonale zaaranżowany z dbałością o funkcjonalność i każdy szczegół, wykończony bardzo dobrymi materiałami lokal mieszkalny usytuowany w kameralnym budynku z 2015 roku.

Otwartą przestrzeń stanowi kuchnia połączona z salonem z którego jest wyjście na taras i ogródek. Dodatkowe pomieszczenia to dwa niezależne pokoje, z możliwością otwarcia w celu zwiększenia poczucie przestrzeni (drzwi dwuskrzydłowe), łazienka z dużą kabiną prysznicową, umywalką i WC, odzielne pomieszczenie pełniące funkcję pralnio - suszarni i przestronny przedpokój. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV, pojemna zabudowa w salonie, sypialni i przedpokoju gwarantuje komfort mieszkania. Lokal mieszkalny cichy i jasny. Kameralna klatka schodowa. Wideodomofon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja i tereny rekreacyjne np. Park Szczęśliwicki.


Czynsz najmu 6000,00 PLN plus opłata admimistacyjno-eksploatacyjna 1000,00 PLN.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Park, Apteka, Przedszkole, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Kort tenisowy, Szkoła, Fitness, Plac zabaw, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).