tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Biała

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN
Powierzchnia
500 m2

Obiekt obecnie jest do remontu . tu może powstać ośrodek opieki dla starszych osób , ośrodek wypoczynkowy , obiekt agro turystyczny czy inna działalność .
Sprzedaż wierzytelności do nakładów w postaci miedzy innymi: dwóch budynków, pawilonów sypialnych nr 1 i 2 każdy o pow. 250 w parterze, podzielonych na 2 segmenty z osobnymi wejściami, w każdym segmencie są duże pokoje oraz mały pokój, duża łazienka i hol. Jeden segment ma pow. 125 m2. Przy pawilonie sypialnym nr 1 znajduje się basen pływacki, wszystko położone jest na terenie byłego Ośrodka szkolno-kolonijno-wczasowego w Białej, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie . Te dwa budynki maja świeżo wyremontowane dachy, w 90 % wymienione okna na plastikowe. Również do tego kompleksu przynależy pawilon kuchenno-świetlicowy o pow. 600 m2 w połowie murowany do generalnego remontu. Dzierżawa gruntów jest na czas nieokreślony i gdy tylko będzie możliwy wykup, dzierżawca ma prawo pierwokupu od nadleśnictwa. Kwota dzierżawy wynosi 1600 zł kwartalnie. Ośrodek położony jest bezpośrednio nad rzeką Pilicą. Po wyjściu z Ośrodka w odległości ok 100 m znajduje się ogólnodostępna plaża trawiasta z pomostem do cumowania kajaków oraz nieopodal wypoczynkowa plaża piaszczysta. Wszystkie zabudowania są położone w lesie. Obiekt ośrodek posiadał : 240 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami, * 66 miejsc noclegowych w domkach - murowanych jednopokojowych oraz drewnianych dwupokojowych z łazienkami, * 60 miejsc noclegowych w dwóch pawilonach kolonijnych - ogólnodostępne natryski, wc i szatnie, pole kempingowe na 40 osób - prąd, kuchnia, umywalnie, toalety Atrakcje w obiekcie Dla aktywnych: bilard, tenis stołowy - ping-pong, kąpielisko, minigolf, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do piłki nożnej, basen kąpielowy kryty. Dla dzieci piłkarzyki. Gastronomia Oferujemy: możliwość wyżywienia.
pokoje 2 osobowe 10 ,pokoje 3 osobowe 37 , domki letniskowe 1 pokojowe 63

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).