tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Łęczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 100 000 PLN
Powierzchnia
1 887 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Zapraszamy do Łęcznej gdzie prezentujemy obiekt z długo terminową umową najmu wolno stojący świetnie nadający się na lokale handlowe , hurtownie , składy.
Obiekt z budynkami handlowo – biurowo - magazynowy na działce 9364m2 o kształcie regularnym położony w peryferyjnej części miasta .

W skład nieruchomości wchodzą budynki
- budynek handlowy o powierzchni zabudowy 1500m2 , użytkowej 1410m2 powstał w wyniku Kołacznie kilku budynków . Jest to budynek wolnostojący , parterowy niepodpiwniczony o konstrukcji stalowej szkieletowej . Fundamenty ławy i ściany fundamentowe żelbetonowe monolityczne . Ściany zewnętrzne murowane z bloczków betonu komórkowego na zaprawie cementowo – wapiennej . Ścianki działowe z płyt kartonowo – gipsowych na ruszcie stalowym o gr 10 cm wypełnione wełna mineralną , ściany wewnętrzne pomalowane farbami emulsyjnymi . Dach o konstrukcji stalowej kryty dachówką . Obróbki blacharskie wykonane ze stali powlekanej . Posadzki płyta żelbetonowa wylewna gr 15m , podłogi terakota i panele podłogowe . Tynki wewnętrzne cementowo – wapienne , sufity i ściany pomalowane farbami emulsyjnymi . stolarka okienna PCV , zduszenia nad wejściem o konstrukcji stalowej pokryte blacha trapezowa . W budynku instalacja gazowa , elektryczna , wodna – kanalizacyjną ora c.o z źródła własnego . Przed budynkiem zaprojektowana miejsca postojowe dla samochodów osobowych .
-budynek portierni o powierzchni zabudowy 12m2 , użytkowej 11m2.
Budynek wolnostojący , konstrukcji mieszanej , nie używany do remontu
- budynek biurowy o powierzchni zabudowy 356m2 , użytkowej 306m2.
Budynek wolnostojący , parterowy , dwusegmentowy , konstrukcji murowanej , wymaga remonty , nie użytkowany .
-budynek magazynowy o powierzchni zabudowy 111m2 , użytkowej 105m2.
Budynek wolnostojący , parterowy , o konstrukcji stalowej , ściany osłonowe z blachy stalowej , do remontu nie użytkowany .
-budynek magazynowy o powierzchni zabudowy 58m2 , użytkowej 55m2.
Budynek dobudowany do wiaty stalowej , bez scian osłonowych do likwidacji .
-place utwardzone z płyt betonowych o powierzchni 6500m2
Dojazd do nieruchomości z drogi lokalnej . Sąsiedztwo i otoczenie nieruchomości stanowi budynki magazynowe m handlowe i usługowe.
Cena nieruchomości 2 100 000 netto .

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).