tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursus

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
87,72 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Zapraszamy do Ursusa gdzie przy ulicy Górna Droga prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 87,72 m2 na Ip.
Lokal składa się z 2 pomieszczeń, oddzielnej kuchnia oraz łazienki z prysznicem. Budynek posiada system monitoringu
oraz jest zabezpieczony system Solid Securit. Możliwe podłączenie do internetu firmy Orange oraz Vectra (poprowadzony światłowód).
W cenie najmu dostępne miejsca parkingowe.
Bardzo dobra komunikacja, do pętli autobusowej 200m.
Cena najmu 3800 zł + opłaty licznikowe wg. zużycia (woda, prąd,gaz.śmieci)

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Fitnes, Basen, Bank, Las, Przedszkole, Plac zabaw, Park, Restauracja, Kort tenisowy, Szkoła, Centrum handlowe, Apteka, Komenda policji, Żłobek, Bazarek, Kościół, Hala sportowa, Zabudowa niska, Lakiernia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Park/skwer
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).