tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 700 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie w budynku z 2008 roku mieszczące się na 2 piętrze .

Mieszkanie o powierzchni 54 mkw, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Przy Promenadzie. Składa się z 2 pokoi (pokoju dziennego, sypialni) oraz kuchni, łazienki i przedpokoju.
Bardzo ciche.
Atutem jest panoramiczne okno, wychodzące na dużą loggię o powierzchni 6 mkw i piękną zieleń( drzewo za panoramicznym oknem).
Do mieszkania przynależy wygodne, obszerne miejsce w garażu podziemnym w cenie czynszu najmu.
Dodatkowo jest 1 miejsce postojowe z identyfikatorem na terenie osiedla.
Bliskość sklepów, Centrum Handlowego Promenada i dogodna komunikacja a także bliskość szkół, przedszkoli, terenów zielonych i rekreacyjnych to kolejne atuty.
Kuchnia i pokój dzienny całkowicie wyposażone w meble i sprzęt. W kuchni zabudowa kuchenna, sprzęt AGD (lodówka, płyta, piekarnik, zmywarka), stół, krzesła.
W przedpokoju: duża szafa.
Miesięczne opłaty to czynsz najmu w wysokości 3 tys. zł plus 700 zł czynsz administracyjny.
Zaliczka za energię elektryczną 200 zł do rozliczenia wg wskazań liczników.
Pozostałe opłaty za ponadwymiarowe wskazania liczników wody i ogrzewania do rozliczenia wg stanu liczników.
Umowa najmu okazjonalnego.
Kaucja jednomiesięczna.

  • Widok na: Park/skwer
Grażyna Jatkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).