tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Nowa Iwiczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

MIESZKANIE w Nowej Iwicznej przy ul. Zimowej
metraż 54 m 2 dwa pokoje, kuchnia łazienka i korytarz , dodatkowo balkon; pierwsze piętro w kameralnym osiedlu (jedynie 18 mieszkań). Obok szkoły.
Mieszkanie częściowo umeblowane - sypialnia i korytarz - (pełne AGD kuchnia i łazienka), salon wymaga umeblowania (obecny najemca miał swoje meble), jeśli będzie taka potrzeba meble do salonu na życzenie najemcy w zależności od długości umowy najmu. Mieszkanie monitorowane (security).
Mieszkanie jest ciepłe i dość słoneczne od strony salonu i nie nagrzewa się od strony sypialni. Ładnie zagospodarowany ogród i widok na park z balkonu. Mieszkanie posiada alarm .Monitoring osiedla.
Miejsce postojowe naziemne na parkingu przy domu.
MIESZKANIE MAX DLA DWÓCH OSÓB/bez dzieci, bez zwierząt/
Czynsz miesięcznie 2500 zł + zaliczka na ogrzewanie 150 zł miesięcznie, faktura za energię elektryczną i gaz raz na dwa miesiące.
Ogrzewanie własne piec dwu funkcyjny na gaz.
Wymagana jednomiesięczna kaucja
Najem okazjonalny.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Restauracja, Kościół, Plac zabaw, Przedszkole, Las
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).