tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
630 000 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Bardzo dobra lokalizacja Ursynowa blisko stacji metra STOKŁOSY.

Mieszkanie znajduje się w budynku z 1978 r., a blok położony blisko parku im. Jana Pawła II. Do stacji metra Stokłosy ok. 500 m.
Trzy oddzielne pokoje (20 m2, 10,9 m2, 9 m2) z widną kuchnią ok. 8 m2, przedpokojem 8 m2, łazienką z wanną 3 m2 i oddzielnym WC.
W pokojach na podłodze jasny, zadbany parkiet. Ekspozycja okien na południowy wschód i południowy zachód. Mieszkanie ciche i słoneczne. Jest również piwnica.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne.

POLECAM

  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód
  • Liczba balkonów: 1
Marlena Błoch

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).