Warszawa - Mieszkanie na sprzedaż

Praga-Północ, ul. Grodzieńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
779 000 PLN
Cena za m2
12 770,49 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Typ kuchni
Otwarta
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.61,32m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji na Pradze Północ.
Budynek z czerwonej cegły o pięknej formie architektonicznej, nawiązuje stylem do klimatu Starej Pragi oraz przemysłowej historii tej części miasta. Pokój dzienny /20m2/ z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon.
Dwa pozostałe pokoje /11m2 i 9m2/. Duża łazienka 6m2. Osobna toaleta /2m2/. Jest wydzielone pomieszczenie na pralnię/2m2/. Duży przedpokój
11,66 m2/. Pełna infrastruktura w okolicy. Zakończenie inwestycji-kwiecień 2022r. Blisko do Dworca PKP Warszawa Wileńska, PKP Warszawa Wschodnia, metra i Centrum Handlowego Wileńska. Blisko jest również Centrum Praskie"Koneser"znajdujące się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "KONESER"-zrewitalizowany kompleks obiektów kulturalno- rozrywkowych, handlowych, biurowych, mieszkalnych.
Dzisiejsza Praga Północ to miejsce cenione za wyjątkowy klimat, wymieniane jest wśród najciekawszych dzielnic Europy.

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).