tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
55,40 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Dobra lokalizacja z doskonałą komunikacją do Centrum, na lotnisko Chopina, a także na Wydziały Uniwersytetu Warszawskiego.
Mieszkanie (55,4m2 ), 3 pokojowe, dwustronne, znajduje się w niskim budynku z lat 70-tych na 2 piętrze. Pierwszy pokój (16m2) jest z balkonem, obok osobna, widna kuchnia (ok 5 m2). Poza tym są dwie niezależne sypialnie (po 11m2 każda), łazienka z wanną, wc, umywalką oraz przestronny przedpokój z miejscem na dwie szafy. Na podłodze w pokojach i przedpokoju - parkiet.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,2 m2.
Lokal stanowi wyodrębnioną własność. Cena 530 000 PLN - do negocjacji.
Polecam

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Apteka, Basen, Plac zabaw, Przedszkole, Park, Hala sportowa, Szkoła, Restauracja, Sklep, Szpital, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
  • Liczba balkonów: 1
Halina Czuprykowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).