tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Powierzchnia
46,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie niskich, ujednoliconych architektonicznie budynków z lat 60. Dzięki dobremu projektowi osiedla Sady Żoliborskie żaden z bloków nie jest zasłonięty przez sąsiedni, a budynki są usytuowane wśród drzew, głównie owocowych.

Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, obecnie otwartą na największy pokój, przedpokojem i łazienką z WC. Z największego pokoju jest wyjście na obszerny, ogrodzony ogród z ekspozycją południowo - zachodnią. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu.

Budynek zadbany, po wymianie pionów. Kameralna klatka schodowa. Domofon.

Czynsz 625 PLN z zaliczkami na media i funduszem remontowym.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja i tereny rekreacyjne typu Park Sady Żoliborskie.

Grunty uregulowane.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Sklep, Fitnes, Zabudowa niska, Park, Restauracja, Apteka, Przychodnia lekarska, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód
  • Ogród: Tak
  • Liczba balkonów: 1
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).