tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
510 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Ochota, mieszkanie 32 m w super lokalizacji w budynku o podwyższonym standardzie z 2009 roku.
W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia umeblowana, łazienka, hall.

Do mieszkania przynależy bardzo ładna loggia o pow. 5.15 z widokiem na zagospodarowane patio.
Miejsce na samochód w hali garażowej w cenie 50000 zł.W budynku winda.


Mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Berberysowe Ogrody. Osiedle chronione. Na terenie osiedla znajduje się rowerownia. W osiedlu super infrastruktura : sklepy, usługi, knajpki. Obok bazarek.

Blisko do Uniwersytetu Akademii Medycznej.Świetny dojazd na lotnisko. W pobliżu park Szczęśliwice z różnymi atrakcjami.Bliskość przystanku autobusowego. W pobliżu biurowce.Kilka minut pieszo do tramwaju na ulicę Grójecką.
Bardzo efektownie zagospodarowane osiedle. Na osiedlu znajdują się miejsca do parkowania dla gości co jest bardzo cenione w obecnych czasach brakiem parkowania.

Mieszkanie posiada założoną księgę. . Mieszkanie dostępne od zaraz. Świetna oferta jako pierwsze mieszkanie oraz pod wynajem.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Liczba balkonów: 1
Bożenna Szkrabko

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).