Warszawa

Praga-Południe, ul. Saska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 000 PLN
Cena za m2
18 181,82 PLN
Powierzchnia
110 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1937
Stan nieruchomości
Dobry
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży 3 pokojowe /22,5 mkw, 15,2 mkw,11,6 mkw/, rozkładowe mieszkanie o pow.72,1 mkw wraz z lokalem użytkowym o powierzchni 38 mkw na zielonej Saskiej Kępie. Wysokość: mieszkania 3 m, lokalu użytkowego 2,70 m.
Modernistyczna kamienica z 1937 roku po generalnym remoncie.

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i połączone jest z lokalem użytkowym spiralnymi schodami prowadzącymi na niski parter /przyziemie/. Przyziemie posiada 3 pomieszczenia /18,8 mkw, 12,4 mkw, 6,8 mkw/ okna oraz WC. Istnieje możliwość zaaranżowania osobnego wejścia do lokalu użytkowego od strony działki.
Kuchnia widna do własnej aranżacji. Łazienka z kabiną i WC. Drugie WC osobno. Salon z wyjściem na półokrągły balkon.

Okna skierowane na stronę wschodnią, zachodnią i południową. Ogrzewanie miejskie. Wszystkie instalacje są wymienione. Klatka schodowa po remoncie. Własność hipoteczna.
Są trzy księgi wieczyste (mieszkanie, lokal użytkowy i część ogródka).
Pełna infrastruktura w okolicy.
Doskonały punkt lokalizacyjny i komunikacyjny. Do Centrum jedziemy tramwajem z Al. Waszyngtona 10 min. Autobusy z ul. Saskiej i Al. Waszyngtona. Blisko piękny Park Skaryszewski z jeziorkiem. Bezpośrednie autobusy do metra. 5 minut do Ronda Waszyngtona. Blisko kultowa ul. Francuska z licznymi kawiarenkami i restauracjami.

Aktualnie mieszkanie jest wynajmowane. Można przejąć umowę najmu.
Cena 2 mln. zł

Mapa

Kontakt

Bogusława Kryjan

Bogusława Kryjan

Telefon:
604756956
E-mail:
bk2@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).