tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 700 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
Parter

PRZEZNACZENIE - BIUROWE, SKLEP, GASTRONOMIA.

NOWY lokal usługowy o powierzchni 70 m2. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Powązkowskiej i Rydygiera. Powązkowska 7/Dygata 3. Lokal wykończony - gres polerowany, sufit armstrong. Witryna o długości ok 7 mb od ulicy ulicy.
Dwa wejścia. Lokal został dostosowany do prowadzenia gastronomii - wykonano 4 niezależne kanały wentylacyjne wyprowadzone ponad dach budynku do odprowadzenia powietrza z kuchni. W lokalu znajdują się dwa zaplecza sanitarne. Wysokość lokalu 3,63 mb.
Pozostała powierzchnia to open space do własnej aranżacji.
Czynsz 5700 PLN + VAT + czynsz do wspólnoty + zużycie mediów.
W przypadku działalności biurowej możliwość negocjacji stawki czynszu.
ZGODA NA SPRZEDAŻ ALKOHOLU. Szyld na elewacji budynku w cenie.
Idealna lokalizacja także na sklep, kiosk, odział banku, agencję ubezpieczeniową, biuro lub inne usługi.
Kaucja 2 miesięczny czynsz najmu. W przypadku działalności gastronomicznej 3 miesięczny czynsz najmu.
Lokal wolny od 30 kwietnia 2022 r.
Bardzo dobry dojazd do ścisłego centrum - Stare Miasto – 5 min, Metro Dworzec Gdański – 5 min.

Lokal położony przy przystanku autobusowym w bliskim sąsiedztwie bulwaru Czesława Niemena
dostępnego nie tylko dla mieszkańców osiedla ale również dla innych mieszkańców tej części Żoliborza.
Na osiedlu zaplanowano we wszystkich etapach ok 3500 mieszkań.
W najbliższym sąsiedztwie powstaje kolejne 4000 mieszkań (inwestycje Zielony Żoliborz, City Apartments, SPlace, Atelier Żoliborz, Apartamenty Przy Krasińskiego, Rezydencja Arteco).

Opis osiedla Żoliborz Artystyczny:
Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy bulwarze imienia Czesława Niemena, zaprojektowano siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Na placu publicznym umiejscowiono fontannę, tworząc klimat przestrzeni miejskiej. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz kompaktowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).