Warszawa

Okopowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 499,85 PLN
Cena za m2
50,75 PLN
Powierzchnia
601 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
14
Liczba pięter
15
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Reprezentacyjny lokal biurowy do wynajęcia w Klif Tower, zajmujący całe 14 piętro z pięknym widokiem na Warszawę. 533m2 powierzchni netto 601m2 brutto w cenie 11EU/m2 + VAT i 23PLN/m2 + VAT koszty eksploatacyjne. Biuro może być zaaranżowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy, również z meblami - obecnie to kilkanaście pomieszczeń kompletnie wyposażonych i umeblowanych wraz z dużą salą konferencyjną. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla najemcy na parkingu podziemnym w cenie 75EU oraz duża ilość na parkingu dla klientów do 3 godzin bez opłat. Klif Tower to nowoczesny wieżowiec biurowy usytuowany w północno - zachodniej części miasta, w sąsiedztwie Domu Mody Klif. Biurowiec posiada 16 kondygnacji naziemnych i prawie 7 900 m2 powierzchni całkowitej. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 600 m2. Wysokość budynku i jego charakterystyczna architektura sprawiają, że obiekt jest rozpoznawalny i znakomicie wyeksponowany. Budynek oferuje atrakcyjne powierzchnie biurowe, do których prowadzi reprezentacyjne wejście z kolumnami. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań, optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo centrum handlowego i bezpośredni dostęp do wielu sklepów, usług i lokali gastronomicznych. W okolicy znajduje się też drugie centrum handlowe – Westfield Arkadia. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 25 minut.

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).