tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 600 PLN
Powierzchnia
54 m2
Piętro
Parter

Wynajmę w pełni wyposażony lokal gastronomiczny/cateringowy z witryną od ulicy na Ursynowie (Kabaty). Lokal idealnie nadaje się pod prowadzenie wszelkiej produkcji gastronomicznej z nastawieniem na dostawę do domu, firm lub sklepów. Na wyposażeniu lokalu znajduje się: piec konwekcyjno-parowy, kuchnia gazowa na gaz ziemny, chłodnia, lodówka dwuskrzydłowa, wentylacja mechaniczno-nawiewna, półki oraz kilka stołów
i zlewów z blachy nierdzewnej. Istnieje możliwość przejęcia od obecnego najemcy części pozostałego sprzętu tj. zamrażarki, szaf itp. Lokal składa się z 4 głównych pomieszczeń: dużej kuchni, pomieszczenia frontowego z witryną, pomieszczenia socjalnego oraz łazienki z oddzielnym WC i dwóch korytarzy łączących kuchnie z pomieszczeniem frontowym gdzie można dodatkowo ustawić zamrażarki i inny sprzęt. Przez budynkiem duży parking ogólnodostępny.
Cena najmu 4600 netto
Do ceny należy doliczyć VAT i opłaty administracyjne 700 zł i media według zużycia

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).