tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 600 PLN
Powierzchnia
225 m2
Piętro
Parter

Tylko u nas !
Atrakcyjny dom z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany w skrajnej bryle trzech szeregowych budynków przy ulicy Wał Miedzeszyński w Warszawie (bliski Gocław). Nieruchomość o łącznej powierzchni 225 m2 wybudowana w 2012 roku.

Na parterze znajduje się holl, recepcja, kuchnia, sala konferencyjna, 1 pomieszczenie biurowe, łazienka oraz schody. Na piętrze są 3 duże pomieszczenia biurowe (garderoby włączone w pokoje biurowe), serwerownia, łazienka z prysznicem, a na wysokim poddaszu 4 pokoje biurowe. Pomieszczenia biurowe ciche, niezależne, dobrze doświetlone i wyposażone w klimatyzację freonową.

Dom został wybudowany z materiałów dobrej jakości, podłogi o dużym współczynniku odporności na zarysowania i ścieralność, instalacja wodno - kanalizacyjna miejska, ogrzewanie własny piec gazowy firmy Viessmann, w każdym pomieszczeniu biurowym jest sieć internetowa i sprzęt biurowy.
Do domu przynależą dwa miejsca postojowe naziemne, na ogrodzonej posesji. Możliwe jest także bezpłatne parkowanie wzdłuż wewnętrznej ulicy.

Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od Mostu Siekierkowskiego łączącego Mokotów z Pragą Południe i Wawrem. Doskonała komunikacja miejska do Ronda Waszyngtona (ok. 15 min) zapewnia dalsze liczne połączenia tramwajowo – autobusowe z całą Warszawą.

Czynsz najmu 8 600 pln/miesiąc plus opłaty eksploatacyjne: woda, energia elektryczna i wywóz nieczystości.

Anna Gołąb

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).