tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 620 000 PLN
Powierzchnia
262 m2
Piętro
1

Lokal w sercu Saskiej Kępy. Zadbane biuro z wyposażeniem biznesowym , obecnie ok. 262 m2 złożone z 3 wspólnie zaaranżowanych lokali, 3 odrębne księgi wieczyste. Budynek z 2005 roku w bardzo dobrym stanie. W lokalu wyodrębniono dwie sale konferencyjne, 4 oddzielne pomieszczenia biurowe, 1 obszerne pomieszczenie open space, aneks kuchenny, recepcję i holl. Sprzedaż lokalu z wyposażeniem wykonanym na indywidualne zamówienie.

Pomieszczenia o niestandardowej wysokości od ok 3 m do ok 3,5 m z instalacją wentylacyjną, klimatyzacyjną i ppoż.
Blisko budynki ambasad, w okolicy niska zabudowa domów jednorodzinnych , atmosfera ul. Francuskiej z restauracjami i pizzerniami.
Blisko świetna komunikacja tramwajowa, autobusowa, metro Stadion Narodowy.

Można dokupić miejsca postojowe w garażu pod budynkiem w cenie 70 000 pln za 1 miejsce standardowe zlokalizowane blisko windy oraz kilka miejsc parkingowych na platformach do wynajęcia

Lokal nie wymaga nakładów finansowych , do wejścia.

Zapraszam na prezentację.

Anna Gołąb

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).