tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Targówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 530 000 PLN
Powierzchnia
143 m2
Liczba pokoi
14
Piętro
Parter

Na sprzedaż lokal użytkowy położony na obszarze osiedla mieszkaniowego (budynki wielorodzinne) dzielnicy Targówek (Zacisze).
Lokal narożny, bardzo dobrze wyeksponowany i położony w przepływowym miejscu. Zajmuje parter budynku z 2005 r. W najbliższym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa, liczne punkty handlowe, galeria handlowa. Dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają pobliskie przystanki autobusowe.

Lokal o powierzchni 143 m2 na którą składa się:
-część usługowa 54 m2.
-zaplecze (biuro, łazienka, pomieszczenie socjalne, kuchnia, magazyn itp.)
Dwa odrębne wejścia:
– dla klientów;
– dla personelu i dostaw towaru.
Główna część lokalu o wysokości 5 m.
Pomieszczenia przedzielone ściankami działowymi - istnieje możliwość zmiany aranżacji lokalu.
Nieruchomość wyposażona w alarm oraz klimatyzację.

Lokal świetnie nadaje się na biuro, działalność handlową i usługową. Znakomity pod inwestycję.
Lokal może być wykorzystywany w szczególności na działalności takie jak np. fryzjer, salon kosmetyczny, salon masażu, gabinety, przychodnia.
Duże witryny pozwalają na zamieszczenie reklam, nr telefonu itp.
Czynsz administracyjny ok. 1000 zł.

Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).