tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Oblasy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 348 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako usługi turystyki.
Lokalizacja działki – Oblasy/ Janowiec nad Wisłą woj. Lubelskie po przeciwległej stronie Wisły Kazimierz Dolny.
Powierzchnia działki 26 740 m2
Warianty sprzedaży:
I wariant – sprzedaży podlega całość działki 26 740 M2 – cena za 1m2 –
200 zł
II wariant – możliwość wydzielenia 4 odrębnych działek - cena za 1 m2
-250 zł
Najważniejsze parametry i wskaźniki zabudowy oraz zagospodarowania terenu :
- 15% zabudowy w stosunku do powierzchni zabudowy obszaru planistycznego
- 50% terenu biologicznie czynnego
- dopuszczalna wysokość zabudowy 12 m
- kąt nachylenia dachu 45 st, lub zastosowanie dachu płaskiego w formie dachu zielonego Działka jest uzbrojona w następujące media: woda, prąd, kanalizacja.
Działka usytuowana jest na terenie o wysokich walorach turystycznych. W pobliżu znajduje się zamek w Janowcu, który generuje rocznie 100 tys odwiedzających, w bliskiej odległości znajduje się rodzinny park rozrywki „Magiczne ogrody” 600 tys odwiedzających rocznie. Janowiec posiada połączenie promowe z Kazimierzem Dolnym co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność ponieważ następuje naturalna migracja turystów miedzy tymi dwoma ośrodkami. Tereny te są chętnie odwiedzane przez turystów z centralnej Polski głównie z Warszawy.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).