tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Piastów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
415 000 PLN
Powierzchnia
482 m2

Kształtna działka pod zabudowę bliźniaczą o wymiarach 12,3 X 40,4, położona w kameralnej części Piastowa. Możliwy zakup działki położonej obok, o podobnej powierzchni, w łącznej kwocie 770 000,00. Działka foremna, płaska i łatwa do zagospodarowania. Wszystkie media w drodze.

Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (,,Orła Białego - Warszawska'').

W pobliżu ujednolicona zabudowa jednorodzinna, pełna infrastruktura i strefy rekreacji.

Doskonała komunikacja (trzy linie komunikacji podmiejskiej, SKM i KM) z Warszawą sprawia, że Piastów jest miejscowością zapewniającą komfort życia w ciszy i bliskości natury, a jednocześnie daje możliwość nauki lub pracy w dużej aglomeracji miejskiej (14 km do centrum Warszawy).

Księga wieczysta bez obciążeń.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Park, Przedszkole, Hala sportowa, Plac zabaw, Zabudowa niska, Kościół, Fitnes, Basen, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Sklep, Apteka, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Widok na: Inne budynki
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).