tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 287 830 PLN
Powierzchnia
3 613 m2

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej
w Warszawie przy ul. Scholastyków.

Prezentowana nieruchomość to działka o numerze ewidencyjnym 22 w obrębie 2-07-03 (dzielnica Włochy)
o powierzchni 3613 m2. Nieruchomość ma regularny zbliżony do kwadratu kształt o wymiarach ok 60 na 61 m. Aktualnie działkę porasta kilka drzew owocowych oraz stoi przeznaczona do rozbiórki drewniana altana.

Najbliższe otoczenie to tereny uprawiane rolniczo, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Około 50m na północ znajduje się trasa kolejowa WKD oraz 220m na zachód znajduje się trasa ekspresowa Salomea – Wolica. W dalszej odległości znajdują się zabudowania jednorodzinne oraz, w stronę stacji WKD Warszawa Salomea, zakłady przemysłowe i usługowe. Bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja miejska, oprócz kilkunastu linii autobusowych, kursują linie tramwajowe oraz dwie kolejki – SKM i popularna WKD. Pozwala to na dotarcie do centrum w 15 – 20 min.

Obecnie trwają prace w sprawie przystąpienia do sporządzenia MPZP. Zgodnie z projektem nieruchomość będzie znajdowała się na terenie oznaczonym symbolem MW(U), gdzie podstawowym przeznaczeniem będzie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, a dopuszczalnym usługi nieuciążliwe. Aktualnie obowiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy, które przewiduje na terenie oferowanej nieruchomości zlokalizowanie usług z zakresu między innymi: obsługi imprez międzynarodowych (obiekty kongresowe i targowo-wystawiennicze), administracji, obrotu finansowego, ubezpieczeń, kultury, nauki, wdrażania wyspecjalizowanych nowoczesnych technologii (np. parki technologiczne), oświaty, gastronomii, hotelarstwa, sportu (w tym dużych obiektów sportowych), transportu, łączności, itp. - o charakterze międzynarodowym, krajowym i ogólnomiejskim. Dopuszczono także lokalizację funkcji mieszkaniowej (z udziałem nie większym niż 40% powierzchni zabudowy na terenie).

Nieruchomość ma wielki potencjał inwestycyjny przede wszystkim ze względu na dużą powierzchnię działki jej regularny kształt oraz wydane warunki zabudowy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).