tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Dąbrówno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 750 000 PLN

Zapraszamy do gminy Dąbrówno – gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim gdzie prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną z własna linia brzegowa 120m2 . Dla tej działki są wydane warunki zabudowy na postawienie domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z garażem . Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz z możliwością zabudowy znajdująca się nad jeziorem Dąbrówno. Trudno wymarzyć sobie lepsze położenie niż przepiękne tereny warmińsko mazurskiej wsi Dąbrówno .

Tuż przy linii brzegowej jeziora Wielka Dąbrowa może stać Twój wymarzony , komfortowo wykończony „pod klucz” dom z plażą i przystanią na jacht (120 metrówwłasnej linii brzegowej)To tu będziesz miał idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa i błogiego relaksu.

Do Warszawy jest ok.180 km, do Gdańska165 km, kilka kilometrów do renomowanego SPA Ireny Eris Wzgórza Dylewskie .Na działce o powierzchni 2103,74 mkw , wybudowany zostanie komfortowy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej .

Budynek zostanie wybudowany z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań stosowanych dla budynków energooszczędnych Ogrzewany będzie kołem z pompą ciepła , dodatkowo zainstalowany będzie rekuperator , energooszczędne aluminiowe okna oraz drzwi zewnętrzne. Zastosowane będą również panele fotowoltaniczne dostarczające energię elektryczna (nadmiar produkowanej energii elektrycznej może być sprzedawana) Dzięki tym rozwiązaniom dom będzie bardzo tani w utrzymaniu.

Wnętrza zostaną wykończone z dbałością o detale . Podłogi będą drewniane , granitowe parapety , ściany malowane pod kolor wybrany przez nabywcę . W łazienkach wanny z jaccuzi , deszczownice , bidety, armatura Grohe. Balustrady i poręcze w całym domu wykonane będą ze stali nierdzewnej . Kominek doda klimatu przestrzeni dziennej domu .

Cała nieruchomość będzie ogrodzona , brama wjazdowa na pilota , wjazd wyłożony kostką brukową , reszta terenu –trawa . Ogrodzenie od strony wału będzie miało wysokość 2,20 m.
Zgodnie z nowoczesnym projektem „MALEDIWY” każda z części bliźniaka będzie miała powierzchnię 180 mkw i dwie kondygnacje:

PARTER - 92,3 mkw

- salon z kuchnią 42,17mkw

- wiatrołap 3,57 mkw

- gabinet -7,78 mkw

- komunikacja 7,24 mkw

- łazienka 3,31 mkw

- kotłownia – 7,85 mkw

- garaż 20,38 mkwPIĘTRO – 88,29 mkw

- główna sypialnia- 26,06

- garderoba – 3 mkw

- łazienka – 5,52 mkw

- komunikacja – 15,31 mkw

- pokój – 15,23 mkw

- pokój – 16,64 mkw

- łazienka – 7,53 mkw
Cena w stanie pod klucz to 2 750 000 zł .

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2020 roku

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).