tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Wilga

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
11 303 m2

Jedna z większych działek usługowych nr 1923/1 i 1923/2 o powierzchni 11303 m2 z MPZP w Wildze.
W centrum Osiedla Wilga nad Wisłą, 50 km od Warszawy, pięknie zalesiona (budowlana) usługowa z zachowaniem 40% powierzchni biologicznie czynnej.
Położona przy ul. Bolka i Lolka, między Traktem Słonecznym a Poziomkową, na pięknych leśnych terenach w pobliżu ośrodków wypoczynkowych, lasy pełne grzybów, łowiska, stadnina koni, Rodzinny Park Rozrywki Wodna Kraina, restauracje, hotel spa Las Woda Park.
W sąsiedztwie domy całoroczne i letniskowe, np: wsroddrzew.pl, tereny rekreacyjne dogodne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Wyjątkowo korzystny mikroklimat, leśne ścieżki i piękna przyroda zachęcają do pieszych lub rowerowych wycieczek.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Możliwość podziału: Tak
Łukasz Drągowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).