tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Józefosław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 000 PLN
Powierzchnia
270 m2
Liczba pokoi
5

Józefosław to miejscowość pomiędzy Warszawą a Piasecznem. Nieruchomość położona w urokliwym rejonie Józefosławia w bliskiej odległości od głównej ulicy Wilanowska na wysokości ulicy Komety, dookoła niska zabudowa jednorodzinna, blisko Park Nivea. Przy ul. WIlanowskiej znajduje się mini centrum handlowe dobrze zaopatrzone.
Dom dwukondygnacyjny, ciekawie zaprojektowany bez podpiwniczenia. Częściowo umeblowany, brak mebli czy niewielkie domeblowanie do uzgodnienia. Dół domu to przestronny salon z przejściem do jadalni, z której jest wyjście na patio i kuchni zabudowanej i wyposażonej ze spiżarnią, pokój gościnny/sypialnia z widną łazienką i garderobą, osobna toaleta dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu. Na górze są dwie sypialnie każda z widną łazienką i garderobą oraz pokój/gabinet i obszerny hol pomiędzy pomieszczeniami, który może być wykorzystany na bawialnię dla dzieci, miejsce klubowo/telewizyjne, miejsce na fitness.
Działka wokół zagospodarowana, podjazd wyłożony kostką.
UMOWA - NAJEM OKAZJONALNY

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).