tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 500 PLN
Powierzchnia
131,50 m2
Liczba pokoi
4

Wyjątkowa oferta domu w zabudowie szeregowej w centralnej części miasta Józefów koło Otwocka, nietuzinkowa architektura osiedla, zatopionego w zieleni. Segment składa się z III poziomów.
I poziom - salon, otwarta kuchnia, WC, wyjście na dwa tarasy (południowy i północny).
II poziom - 2 sypialnie, łazienka, pomieszczenie techniczne.
III poziom - użytkowe poddasze (sypialnia), pomieszczenie techniczne, wyjście na górny taras (południowy).
Miłe i spokojne sąsiedztwo tylko 6 lokali. Idealna komunikacja z centrum Warszawy 25 min samochodem lub 35 min SKM (500 m od stacji).
W pobliżu Urząd Miasta, sala koncertowa, kawiarnia, restauracje, przedszkola, szkoły podstawowe, liceum z basenem, przychodnia, apteka, sklepy spożywcze, a to wszystko 10 minut piechotą w centrum Józefowa.
Nieruchomość wyposażona w system wentylacji mechanicznej (rekuperację) i ogrzewanie gazowe.
Okna wychodzą na północ i południe. Przed budynkiem, dwa miejsca postojowe naziemne. Kameralne, komfortowe osiedle w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dla wymagającego klienta.
W bliskiej okolicy są ścieżki rowerowe.

Uwaga zdjęcia są jedynie poglądowe przedstawiają stan przed finalnym umeblowaniem, segment jest całkowicie umeblowany w oknach zasłony.
Obecni najemcy są do końca maja, oglądanie będzie możliwe z początkiem czerwca.

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Zabudowa niska, Apteka, Bar, Komenda policji, Hala sportowa, Kościół, Las, Plac zabaw, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Sklep, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Łukasz Drągowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).