tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 990 000 PLN
Powierzchnia
510 m2
Liczba pokoi
11

Urokliwa willa zbudowana w połowie lat 80-tych, położona na pięknej, leśnej działce w świetnej lokalizacji Konstancina.
Dom o powierzchni użytkowej ok. 330 m2, położony przy cichej uliczce w otoczeniu starodrzewiu i innych rezydencji w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego i Starej Papierni.
Parter: przestronny hol ze schodami na piętro, salon z wyjściem na taras i zejściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią, 3 pokoje, łazienka. Z dwóch pokoi wyjście na drugi taras.
Piętro: mniejszy salon z kominkiem i z wyjściem na taras i balkon, 4 pokoje, z dwóch wyjście na balkon, łazienka.
Kondygnacja -1: dwa garaże, pokój z łazienką dla gosposi, spiżarnia, pralnia, pomieszczenia gospodarcze.
Wnętrze domu dobrze doświetlone, słoneczne z ekspozycją okien we wszystkich kierunkach. Tarasy i balkony os strony wschodniej, południowej i zachodniej.Dom o ciekawej architekturze w stanie technicznym dobrym, natomiast wnętrze potrzebuje unowocześnienia i są tutaj duże możliwości aranżacyjne.
Na działce znajduje się mały domek gościnny - 2 pokoje z kuchnią i łazienką - do remontu.
Wokół pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy w centrum Konstancina, kawiarnie, restauracje, dobry dojazd do Warszawy, w niewielkiej odległości przystanki autobusowe.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Krystyna Siwicka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).