tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Łomianki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 755 PLN
Powierzchnia
300 m2

Do wynajęcia 300 m2 powierzchni magazynowej w hali zlokalizowanej 25 km od centrum Warszawy przy trasie o dużym natężeniu ruchu S7 Warszawa-Gdańsk.
Hala przystosowana i wyposażona pod działalność magazynową, handlową i biurową. Przy hali znajduje się duży parking mogący pomieścić 150 samochodów.

Na łącznej powierzchni 10 tys. m2, na dwóch kondygnacjach budynku znajdują się powierzchnie magazynowe, magazynowo - biurowe oraz boksy magazynowe. Powierzchnia składa się z modułów, które można łączyć. Najmniejszy dostępny moduł to 91 m2.
Dostęp do magazynu z poziomu „0", wysokość składowania do 3,5 metra

Obiekt posiada ogrzewanie olejowe, oświetlenie led, niepylącą posadzkę, monitoring części wspólnych, instalację tryskaczową.

Opłaty:
- równowartość 5,5 Euro/m2 - magazyn, równowartość 6,5 Euro/m2 - biuro,
- 5,00 zł/m2 opłata eksploatacyjna
- energia elektryczna wg wskazań licznika,
- ogrzewanie - ryczałt.
Kaucja - dwumiesięczna wartość czynszu plus opłaty eksploatacyjne w kwocie brutto.

Istnieje możliwość wydzielenia oraz przygotowania powierzchni według preferencji klienta.

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI POŚREDNIKOWI.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus
Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).