tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 PLN
Powierzchnia
57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Komfortowy i niepowtarzalny apartament w kamienicy na Starej Ochocie przy ul. Filtrowej 68, zlokalizowany przy samym placu Narutowicza. Apartament po gruntownym remoncie, zaprojektowany i wykończony z niebywałą starannością. Zadbano o design i detale pasujące do zabytkowego charakteru nieruchomości. Powierzchnia 57 m2, została zagospodarowana w przemyślany i komfortowy sposób. W apartamencie znajduje się salon, sypialnia, gabinet, łazienka oraz toaleta :

- Salon z balkonem skąd rozciąga się widok na plac Narutowicza.
- Aneks kuchenny w pełni wyposażony i zabudowany.
- Sypialnia z zabudowaną szafą oraz łóżkiem kontynentalnym.
- Gabinet z wygodnym miejscem do pracy.
- Łazienka z wanną.
​- Przestronny przedpokoju wyposażonego w szafy w zabudowie.

​Apartament zlokalizowany jest na 3 pietrze zabytkowej i zadbanej kamienicy z windą.
Kamienica z 1926 roku zbudowana dla pracowników Pocztowej Kasy Oszczędności. Kamienica z historią, w dniu 31 lipca 1944 około godziny 19:00, Płk Dypl. Antoni Chruściel ,,Monter'' dowódca Okręgu Warszawskiego Armii Krajowej podpisał rozkaz o rozpoczęciu walk Powstania Warszawskiego.
Cena wynajmu 6500 PLN plus opłaty licznikowe. Wynajem bez zwierząt. Wymagana 2 miesięczna kaucja. Apartament wolny od zaraz.

Magdalena Rostkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).