tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Mieszkanie w kameralnym budynku z 2013 roku. Lokal mieszkalny umeblowany i całkowicie wyposażony, począwszy od mebli, sprzętu AGD i RTV po naczynia i sztućce. Salon połączony częściowo z kuchnią, sypialnia, przedpokój i łazienka z WC. Ekspozycja okien na wschód. Obszerny balkon dostępny z dwóch pokoi. Klimatyzacja.

Budynek w którym znajduje się mieszkanie został zaprojektowany na planie dwóch prostokątów otwierających się w kierunku południowo-zachodnim, na zielony zadbany dziedziniec i miejskie ogrody okalające sąsiednie domy jednorodzinne. Do dyspozycji mieszkańców są dwie windy, ochrona i zadbane patio.

Nowoczesna forma architektoniczna i szlachetne materiały wykończeniowe takie jak kamień, drewno, szkło podkreślają prestiżowy charakter miejsca zachowując ciepłą atmosferę wnętrza.

W pobliżu pełna infrastruktura i dobra komunikacja. Do stacji metra Służew 350 m.

Kwota 3 800 PLN zawiera czynsz do administracji. Dodatkowo płatne miejsce postojowe (250 PLN), energia i woda według zużycia. Wymagana kaucja jednomiesięczna.

  • Dostępne w okolicy: Uczelnia, Sklep, Bazarek, Apteka, Przychodnia lekarska, Kort tenisowy, Basen, Bank, Fitnes, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Zabudowa niska, Kościół, Plac zabaw, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Autobus
  • Widok na: Panorama miasta
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).