tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Klimatyczne, ciche i jasne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze przy ul. Smoczej, w drugiej linii zabudowy.

Mieszkanie po częściowym remoncie. Dwa umeblowane, niezależne pokoje, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z WC. W większym pokoju jest nowa rozkładana kanapa, stół z krzesłami, regalik i telewizor. Drugi pokój to typowa sypialnia lub pokój do pracy, z łóżkiem, biurkiem i nową szafką. Kuchnia wyposażona w stałą zabudowę, stół z krzesłami i sprzęt AGD. W łazience jest prysznic, umywalka i pralka. W przedpokoju jest obszerna szafa. Ekspozycja okien: południowy wschód i południowy zachód.

Budynek w którym znajduje się mieszkanie jest położony w kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków oddzielonych od siebie zielenią. W pobliżu jest pełna infrastruktura i dobra komunikacja (tramwaj i autobus) oraz tereny rekreacyjne.

Minimalny okres wynajmu - 12 miesięcy. Wymagana kaucja jednomiesięczna. Czynsz 3 000 plus energia i gaz.

Preferowana umowa najmu okazjonalnego lub złożenie oświadczenia notarialnego w przypadku obcokrajowców.

  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Szkoła, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).