tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
91 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

Mieszkanie, a raczej część domu z własnym ogródkiem 180m2, łączy zalety mieszkania i części domu. Spokojny budynek mieszkalny, bliskość sąsiadów, a jednocześnie intymność obszernego wnętrza z wyjściem do własnego, przyjemnie zaaranżowanego ogródka. Cenne zalety to spokój i cisza a jednocześnie bardzo dogodna lokalizacja blisko centrum, dobre połączenie komunikacją miejską w każdym kierunku Warszawy, jak również rozbudowane ścieżki rowerowe umożliwiające dogodne korzystanie z tego rodzaju komunikacji.

Główne atuty:
• bliskość komunikacji miejskiej
• dogodny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.
• dobra ekspozycja na strony świata
• 180 m ogród z podziałem na strefę dzienną i nocna
• 2 miejsca w garażu (w cenie mieszkania)


Strefa dzienna składa się z przedpokoju, łazienki dla gości, salonu połączonego z kuchnią w pełni wypełni wyposażoną i zabudowaną meblami.
Ze strefy dziennej jest wyjście na taras i do ogrodu .
Strefa nocna składa się z 3 sypialni, przedpokoju, łazienki. Z jednej z sypialni jest wyjście na taras i do ogrodu .
Nieruchomość znajduję się niedaleko ulicy Ostrobramskiej oraz centrum handlowo-usługowego (CH Promenada, Media Markt). W pobliżu liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki, centrum medyczne Medicover. Zwolennicy zdrowego żywienia na pewno docenią bliskość bazarku na placu Szembeka z szeroką ofertą świeżych i ekologicznych produktów. Lokalizacja zapewnia szeroki dostęp do placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły), opieki medycznej oraz miejsc wypoczynku i rozrywki.
Wejście na osiedle znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Od północy, od ulicy Ostrobramskiej dzieli je pas usługowy (stacja paliw, sklepy) oraz wysoki, porośnięty roślinnością płot zapewniający intymność, ciszę i spokój. Sąsiedztwo licznych terenów zielonych, ścieżek biegowych oraz tras rowerowych sprawia, ze aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest jeszcze przyjemniejsze. Zaledwie o 100 metrów położony jest Park Znicza z zadrzewionymi alejkami, fontannami oraz placem zabaw dla dzieci i siłownią w plenerze.
Miłośnicy przyrody oraz dłuższych spacerów z pewnością docenią także bliskość Parku Skaryszewskiego.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 2
  • Widok na: Podwórko
  • Ochrona: Tak
  • Ogród: Tak
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).