tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
680 000 PLN
Powierzchnia
59,64 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku 12 piętrowym, klatka czysta i odnowiona, na piętrze 3 lokale. Dwustronne, środkowe i rozkładowe, WYMAGAJĄCE GENERALNEGO REMONTU. Instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe były wymieniane około 15 lat temu, w najmniejszym pokoju stare okno. Salon z loggią i średni pokój od strony zachodniej a kuchnia i najmniejszy pokój od strony wschodniej. Osobne WC. Mieszkanie ciepłe. Czynsz około 1050zł. Do mieszkania przynależy piwnica.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą.
Budynek z 1976r.
Nie ma przynależnego miejsca do parkowania.
Obok Biedronka, blisko LIDL, dwa przedszkola (jedno prywatne) i żłobek, szkoła podstawowa. Tramwaje i autobusy przy ulicach Reymonta, Broniewskiego i Conrada.

Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem, można zaaranżować kilka mini kawalerek pod wynajem.

Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza.

  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód
  • Liczba balkonów: 1
Barbara Szczerbińska

Barbara Szczerbińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).