tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
43,23 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków z latch 60 - tych.

Lokal mieszkalny z dużymi możliwościami aranżacyjnymi typu połączenie kuchni z największym pokojem, podziałem mieszkania na dwie strefy itp. Nieruchomość składa się z trzech pokoi 15,09 m2, 9,94 m2 i 5,97 m2) , widnej kuchni (5,19 m2), dwóch przedpokoi (2,24 m2 i 2,09 m2), jeden z nich z szafą wnękową i łazienki z WC. Parkiet w bardzo dobrym stanie, po cyklinowaniu. Ekspozycja zachodnia, z loggią. Widok z okien na korony drzew i skwer przy Muzeum POLIN.

Czynsz 559 PLN z zaliczkami na media i funduszem remontowym.

Budynek zadbany, po wymianie instalacji ZW i CCW, elektryki w części wspólnej, modernizacji CO i windy oraz z założonym monitoringiem. W planach jest przebudowa windy (zjazd na poziom 0) i wejścia do budynku w ramach programu dostępność +.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komuniakacja, Park Krasińskich i Stare Miasto.

Odrębna własność.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Park, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
  • Liczba balkonów: 1
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).