tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
675 000 PLN
Powierzchnia
40,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie , kuchnia, łazienką z WC, w doskonałym rejonie Śródmieścia pomiędzy Muranowem a Nowym Miastem.

Typ konstrukcyjny budynku - rama H, klatki schodowe zadbane, wyłożone terakotą, dwie zmodernizowane windy, balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie ciche, widok z okien na zadrzewiony skwer.

W pobliżu pełna infrastruktura, bardzo dobra komunikacja (Metro Ratusz Arsenał) oraz Stare Miasto, Teatr Wielki, Akademia Teatralna, Park Krasińskich, Park Traugutta, legendarny KS Polonia Warszawa i bulwary Wiślane.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Przedszkole, Szkoła, Hala sportowa, Park, Sklep, Restauracja, Bar, Komenda policji
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
  • Widok na: Park/skwer, Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
  • Liczba balkonów: 1
Jacek Goń

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).