tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnym, niewielkim metrażu, usytuowane na ósmym piętrze w 18 kondygnacyjnym wieżowcu z 1967 roku. Doskonała lokalizacja zarówno komunikacyjnie - do metra Pl. Wilsona 7 minut spacerem, autobusy, tramwaje - jak i rekreacyjnie w pobliżu piękny park Żeromskiego, zadbane ogródki działkowe, sąsiedztwo zadbanych, urokliwych willi starego Żoliborza a w pobliżu Kępa Potocka z kanałkiem wzdłuż ul. Gwiaździstej i trasami rowerowymi jak i wzdłuż Wisły i w kierunku Puszczy Kampinoskiej. Budynek wygodny i zadbany dwie windy osobowe, jedna towarowa. Uregulowane prawnie grunty.
Mieszkanie do remontu. Doskonale doświetlone - okna na całej szerokości mieszkania - wspaniały widok. Kuchnia z prześwitem na pokój ale dzięki doświetleniu pokoju sprawia wrażenie widnej.
Do lokalu przynależy prawo korzystania z piwnicy.
Niski czynsz administracyjny.
Wjazd na teren przez szlaban na pilota

Bożenna Szkrabko

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).