tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 077,62 PLN
Powierzchnia
108,85 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym, architektoncznie ujednoliconym kompleksie dwóch budynów z 2022/2023 roku wybudowanych w technologii tradycyjnej.

Mieszkanie o powierzchni 108,85 m2 na pierwszym piętrze dwulokalowego budynku w zabudowie bliźniaczej, z dwoma tarasami i balkonem, jednym lub dwoma miejscami postojowymi i przynależnym terenem zielonym o powierzchni 19m2. Na pierwszym poziomie jest korytarz, salon z aneksem kuchennym, pokój, WC i balkon, na drugim poziomie są trzy pokoje, duża łazienka, przedpokój, garderoba i dwa tarasy.

Lokale mieszkalne będą podłączone do miejskiej sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej.

Termin zakończenia inwestycji do 31.08.24 r. Cena lokalu mieszkalnego 1 077 615,00 PLN brutto z jednym miejscem postojowym, drugie miejsce dodatkowo płatne. Harmonogram prac budowlanych i opis standardu wykończenia udostępnię na życzenie. Dostępne jest także drugie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113,27 m2.

Okolica spokojna, z dużą ilością zieleni oraz niską zabudową jednorodzinną. W pobliżu lasek wawerski, centrum handlowe i przystanki autobusowe.

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Szkoła, Restauracja, Kościół, Zabudowa niska, Kort tenisowy, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 2
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
  • Ogród: Tak
  • Liczba balkonów: 1
  • Liczba tarasów: 2
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).