tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Fantastyczna lokalizacja Poznańska przy Koszykowej.
Lokal idealny pod wynajem na kancelarię, gabinet, pracownię architektoniczną lub showroom. Położony na 2 piętrze w odrestaurowanej, stylowej kamienicy z windą.
Składa się z 4 pokoi o pow. ok. 30, 20,15, 12 m2, małej, ciemnej kuchni i toalety. Wysokość pomieszczeń 4,20, na podłogach parkiet, obecnie przykryty wykładziną. W mieszkaniu zachowano oryginalne piece kaflowe,które pełnią funkcje dekoracyjną - ogrzewanie jest miejskie.
Lokal jest cichy; okna z ekspozycją wschodnią, wychodzą na wewnętrzny zagospodarowany i zadrzewiony dziedziniec.
Ładna klatka schodowa, 2 mieszkania na piętrze.
Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz do administracji - 1 300 zł i rachunki za prąd.

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro
Krystyna Siwicka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).