tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Do wynajęcia jasny i rozkładowy lokal o powierzchni ok. 80 m2, dostosowany do prowadzenia działalności związanej z usługami medycznymi, około medycznymi, rehabilitacyjnymi, terapeutycznymi, branży beauty i innej.

Lokal nowocześnie wyposażony, po gruntownym remoncie dostosowującym go do wymogów prowadzenia działalności medycznej, dobrze doświetlony, wszystkie pokoje wyposażone w umywalki. Częściowo umeblowany, na korytarzach zabudowa wnękową. Okna wymienione,
nieruchomość utrzymana w jasnej białej i kremowej stylistyce, przy użyciu nowoczesnych materiałów wykończeniowych i dobrej jakości oświetlenia.

Lokal mieści się na parterze odnowionej kamienicy, praktycznie w samym centrum miasta, w świetnie skomunikowanym punkcie w bliskiej odległości od al. Jana Pawła II, Hali Mirowskiej, al. Solidarności i Placu Bankowego, przystanków tramwajowych, autobusowych i metra, co pozwala na dogodny dojazd do lokalu zarówno klientom jak i pracownikom.

Lokal dostępny do wynajmu od 01.06.2023, możliwość oglądania po godz. 17.00.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).