tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
13 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Pruszkowie przy Al. Jerozolimskich przy trasie Pruszków - Warszawa. Biuro zlokalizowane w nowoczesnym obiekcie na parterze. Powierzchnia biurowa składa się z 4 pomieszczeń zamykanych, powierzchni typu open space, trzech sanitariatów i pomieszczenia socjalnego.
Biuro jest klimatyzowane. Wysokie. Dobrze doświetlone. Duże okna.
Przed obiektem znajduje się duży parking.
Umowa najmu min. 3 lata. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).