tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
23 000 PLN
Powierzchnia
138 m2
Piętro
Parter

Lokal użytkowy z dużymi witrynami idealny do prowadzenia restauracji, kawiarni lub innych usług. Przeszklenia z ekspozycją na ul. Nowy Świat, możliwość aranżacji ogródka przed lokalem oraz zagwarantowana zgoda na dostawy od Traktu Królewskiego umożliwiają rozwój każdego biznesu.

Powierzchnia lokalu wynosi 138 m2, na parterze jest 60 m2, na piętrze - 78 m2. Wysokość pomieszczeń - 3,18 m. Lokal jest wyposażony w instalację:
- elektryczną nr 1 z licznikiem dwutaryfowym i przydziałem mocy 9,0 kW,
- elektryczną nr 2 z licznikiem dwutaryfowym i przydziałem mocy 40 kW,
- oświetleniową z gniazdami siłowymi,
- wodno-kanalizacyjną,
- gazową,
- klimatyzacyjno-grzewczą, wyciągową z wentylatorami dachowymi

Czynsz najmu 23 000 PLN plus VAT. Dodatkowo płatne media: energia, gaz, woda i wywóz nieczystości.

  • Komunikacja: Autobus, Metro
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).