tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Trzciany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
638 000 PLN

Zapraszamy do Trzciany – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim.Atrakcyjna działka budowlana o wymiarach 20m szerokości, 580m, kubatura całkowita 11600 metrów kwadratowych. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Granitowej, droga asfaltowa, oświetlona do samej Modlińskiej, trasa Nowy Dwór Mazowiecki - Jabłonna - Warszawa. Według planu zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Link do planu zagospodarowania: W okolicy znajdują się podobne działki budowlane, cały teren położony jest w otulinie lasu. Istnieje możliwość przystąpienia do wstępnego projektu scalenia pobliskich działek w celu budowy osiedla domów jednorodzinnych. W związku z licznymi pytaniami, informuję iż Istnieje możliwość dokupienia 8 metrów z lewej strony i 12 metrów z prawej strony w tej samej cenie , co razem da 40 metrów szerokości działki. Cena podlega negocjacji.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).