tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Stanisławów Pierwszy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
475 000 PLN
Powierzchnia
1 751 m2

Działka ogrodzona, pięknie zalesiona, malowniczo położona z możliwością budowy domu rekreacyjnego całorocznego, wszechogarniająca cisza. Spokojne, zamieszkałe sąsiedztwo - domy całoroczne. W pobliżu działki restauracja/bar Rancho Bena, trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, lasy pełne dzikiej zwierzyny i grzybów.

Działka położona na skraju Rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi, jak sama nazwa wskazuje, w pobliżu działki przepływa wijąca się w malowniczym krajobrazie rzeczka Czarna, będąca dopływem Kanału Żerańskiego. Rzeczka idealna na spływ kajakowy. Dojazd do działki oświetloną drogą gruntową utwardzoną.

Na działce stoi funkcjonalny domek letniskowy z kominkiem i tarasem, około 25m2 + poddasze, do remontu lub rozbiórki, jest prąd i własne ujęcie wody (wodociąg miejski w pobliżu). Komunikacja autobus podmiejski L8

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Restauracja, Zabudowa niska, Bar
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Las
Łukasz Drągowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).