tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
841 360 PLN
Powierzchnia
1 618 m2

Warszawa Ursynów - Jeziorki, działka budowlana zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania ulic Spornej i Jeziorki istnieje możliwość postawienia postawienia budynku mieszkalnego powtarzalnego.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny wielofunkcyjne
Jacek Goń

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).