tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Nowęcin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
15 815 000 PLN

Zapraszamy do wsi Nowęcin – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Wicko, około 3 kilometry na południowy wschód od Łeby. Wieś jest położona nad jeziorem Sarbsko, znajduje się tu stadnina koni. Nowęcin jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również osada Lucin
Przedmiotem sprzedaży są dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 31,63 ha położone w miejscowości Nowęcin – w południowo-wschodniej części miejscowości, na południe od jeziora Sarbsko, w gminie Wicko.

Nieruchomości nie objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Planowania Przestrzennego Gminy Wicko zapisy:

- obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji mieszkaniowo-usługowej z usługami turystycznymi,

- w częściach jako obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji mieszkaniowo-usługowej z usługami turystycznymi i obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji zabudowy usługowej i produkcyjno-usługowej.

Kształt obu działek nieregularny. Nie ogrodzone i nie uzbrojone. Najbliższe sąsiedztwo stanowi od strony północnej zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, od zachodniej graniczy z ulicą Łebską.

Teren płaski dogodny do zabudowy, częściowo zadrzewiony i zakrzewiony.

Cena ofertowa 1 m kw. obu nieruchomości jest ceną brutto.

Lokalizacja w Nowęcinie dla terenu inwestycyjnego bardzo dobra. Nowęcin graniczy z nadmorską Łebą, bliskie usytuowanie i morza Bałtyckiego, i jeziora Sarbsk to atuty jego położenia. Doskonałe miejsce do wypoczynku jako letnisko i doskonałe miejsce do zamieszkania.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).