tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Radawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
2

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 70 m2 , położony w spokojnej i ekologicznej miejscowości Radawa, zaledwie 14 km drogi od centrum Jarosławia. Radawa to miejscowość wypoczynkowa w województwie podkarpackim, bajecznie położona w świerkowych i sosnowych lasach co zapewnia dużą zawartość JODU w powietrzu i daje nam możliwość zadbania o własne zdrowie. Panujący swoisty mikroklimat, przepływająca rzeka Lubaczówka oraz zalew rzeczny z ośrodkiem rekreacyjnym i pobliskimi restauracjami tworzą dogodne warunki wypoczynkowe.

Dom z 2021 r. usytuowany na działce z bezpośrednim dostępem do drogi utwardzonej. Działka może być wydzielona ogrodzeniem panelowym.
Dom z użytkowym poddaszem (przestrzeń otwarta) w skład której wchodzą: korytarz, salon z kominkiem i kuchnią (przestrzeń otwarta), oraz wyjściem na taras (drzwi dwuskrzydłowe), łazienka, sypialnie na poddaszu.

Standard wykończenia (możliwość uzgodnienia indywidualnego poziomu wykonania): okna i drzwi (rolety elektryczne), pokrycie dachu blachą Janosik z ociepleniem, kompletna instalacja elektryczna, prąd i woda podłączona do budynku, kanalizacja wraz z szambem, w poziomie parteru docieplone wylewki, w poziomie użytkowego poddasza, deska, wełna (docieplenie) i podbitka.

  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Rzeka, Plac zabaw, Restauracja, Przystań, Sklep, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Jacek Goń

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).