tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Raszyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Liczba pokoi
8

Do sprzedania duży dom w okolicach Okęcia o powierzchni 750 m2. Aktualnie parter wraz z piwnicą są przeznaczone do prowadzenia działalności, piętro i poddasze to obszerna i wykończona dobrymi materiałami przestrzeń mieszkalna. Do salonu i do mieszkania prowadzą osobne wejścia aby nie łączyć tych dwóch obszarów.

Na parterze otwarta ponad 100 m2 przestrzeń typu open space idealna do prowadzenia biura, sklepu, lokalu gastronomicznego, a także nadająca się pod różnorodną działalność usługową typu klub fitness czy szkoła językowa. Do tego zaplecze jak kuchnia, łazienka i kolejne niezależne pomieszczenie ok. 60 m2. Najniższa kondygnacja to obszerna piwnica służąca za magazyny i zaplecze gospodarcze.

Piętro i poddasze użytkowe to dwukondygnacyjny apartament z biblioteką, otwartą kuchnią, obszernym salonem, gabinetem, dwoma sypialniami, łazienkami i otwartą przestrzenią dla dzieci. Nieruchomość wykończona w dobrym standardzie, w łazienkach i na korytarzu użyto włoskiego granitu.

Dobrze doświetlony i solidnie zaizolowany budynek stanowi idealne miejsce do pracy. Po niewielkiej adaptacji można wygospodarować dużą przestrzeń biurową ale też zaadoptować cały budynek np. na hotel, kameralny apartamentowiec czy kilkukondygnacyjną siedzibę firmy z cichą produkcją na niższych kondygnacjach. Budynek posiada wysoki taras pod którym mieści się osobna kilkumetrowa piwnica służąca do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodowego.

Działka zagospodarowana tak by można było wjechać dużym samochodem dostawczym, są miejsca parkingowe pozwalające na swobodne parkowanie zarówno na posesji jak i na ulicy wzdłuż budynku.

Okolica doskonale zlokalizowana i skomunikowana, 10 minut do lotniska Okęcie, S8 i S2, 200 m do przystanku autobusowego, w pobliżu tras Katowickiej i Krakowskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, nieco dalej szkoła podstawowa, kościół, przychodnia, komenda policji.

Miejsce idealne do prowadzenia właściwie każdego biznesu z możliwością zamieszkania. W okolicy nie powstanie żaden inny podobnej wielkości budynek gdyż wszystkie posesje są już zagospodarowane.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 29
  • Dostępne w okolicy: Basen, Hala sportowa, Przedszkole, Bank, Apteka, Sklep, Centrum handlowe, Restauracja, Przychodnia lekarska, Szkoła, Bar, Fitness, Komenda policji, Plac zabaw, Zabudowa niska, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Lotnisko, Bus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).