tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Piaseczno, Zalesie Dolne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 000 PLN
Powierzchnia
450 m2
Liczba pokoi
6

Zalesie Dolne niewątpliwie najbardziej malownicza część Piaseczna.
Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne media miejskie a jednocześnie wolnostojąca i nienachalna zabudowa jednorodzinna w otoczeniu niezliczonej ilości drzew i krzewów, gwarantującą mieszkańcom sielskie życie z dala od miejskiego gwaru i gęstej zabudowy.
Dom o powierzchni 460 m2, niewątpliwie oryginalny w którym ogromnym atutem jest gra kolorów, materiałów i faktur. Wnętrze jest pod tym względem zróżnicowane, pełne wyrazistych barw i nieoczekiwanych zestawień, czego przykładem może być kominek w salonie i przyciągający uwagę wypoczynek bardzo okazały i wygodny co współgra z wystrojem gabinetu. Stylistyczne powtórzenia sprawiają, że całość jest spójna. Parter domu podzielić można na strefy - dzienną (jadalnia, kuchnia i salon z wyjściem do ogrodu), gościnną ( z osobnym pokojem oraz łazienką) oraz osobny apartament składający się z sypialni i łazienki również z osobnym wyjściem do ogrodu w pełni zagospodarowanego, ze starodrzewem nasadzeniami kwiatowymi, ozdobnymi krzewami oraz system nawadniania i efektywnego oświetlenia.
Strefa domu wydzielona na piętrze dostępna jest tylko dla gospodarzy. Składa się z trzech sypialni, odrębnej garderoby oraz dwóch łazienek.
W piwnicy jest solarium - strefa relaksu.
Dom ma wiele innowacyjnych i praktycznych rozwiązań jak ogrzewanie, kominek, instalację alarmową.
Do dyspozycji jest garaż wolnostojący.
Bramy na pilota.
Dla zdecydowanego kupca cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację posiadłości.

  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Przychodnia lekarska, Sklep, Las, Przedszkole, Kościół, Plac zabaw, Bank, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).