tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Kraków, Kraków-Podgórze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 850 000 PLN
Powierzchnia
229,50 m2
Liczba pokoi
5

Well designed, comfortable house in this location is the great opportunity for living in city apartment.

Собственный дом с авторским дизайном и безупречным расположением позволит Bам в удобном ритме совмещать проживание за городом с деловой активностью и развлечениями Кракова

Wyjątkowa, doskonale zaprojektowana nieruchomość usytuowana w jednej z najciekawszych dzielnic Krakowa będąca doskonałą alternatywą mieszkania w bloku.

Na działce o powierzchni 1233 m2 znajduje się dom z 1995 roku o powierzchni użytkowej - 229,50 m2, budynek stanowiący kryty basen - obecnie pełniący funkcję budynku gospodarczego, a także dwa, niezależne garaże. Posesja bardzo dobrze zagospodarowana, z wydzielonymi strefami służącymi do odpoczynku i ewentualnej pracy w ogrodzie. Przemyślane ogrodzenie domu, a także całej posesji zapewnia całkowitą intymności, ciszę i spokój.

Nieruchomość została wykończona szlachetnymi materiałami, takimi jak granit, dąb i mahoń podkreślającymi prestiżowy charakter nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu ciepłej atmosfery wnętrza. Wysokiej klasy drzwi zewnętrzne, drewniane drzwi wewnętrzne, mahoniowe okna z zewnętrznymi roletami, panele solarne do ogrzania wody użytkowej, a na dachu blachodachówka gwarantują zachowanie dobrego standardu domu przez kolejne lata.

Pomieszczenia wysokie, salon z antresolą. Dom z wewnętrznymi przeszkleniami, bardzo dobrze doświetlony. Woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie gazowe.

W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja, tereny rekreacyjne i Uzdrowisko Swoszowice.

Cena do negocjacji.

  • Dostępne w okolicy: Park, Plac zabaw, Zabudowa niska, Apteka, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Sklep, Fitnes, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).